Gratis verzendingTweede generatie familiebedrijf
Beenmode.nl https://www.kiyoh.nl/beenmode_nl/ https://www.facebook.com/Beenmode/ https://www.twitter.com/Beenmode/
9,3 10 1
25726 beoordelingen
Menu
Thuiswinkel Waarborgfonds

Klantenservice: Panty of kousen onder je trouwjurk

Je gaat trouwen! Allereerst van harte gefeliciteerd! Wij helpen je graag bij het vinden van de perfecte panty of kous voor onder je trouwjurk. Je wilt natuurlijk niet dat deze knelt in de taille, een ladder krijgt of zichtbaar is onder de jurk. Het is hierdoor heel persoonlijk of je voorkeur uit gaat naar een kous of panty en daarnaast is het ook belangrijk om rekening te houden met het soort trouwjurk waar je de panty of kous onder gaat dragen.
 

Waarom een panty of kous onder je trouwjurk?

Het model trouwjurk is hierbij heel belangrijk. Bij een strakke jurk of jurk met een laag uitgesneden rug raden wij aan om voor een stay-up kous te kiezen met siliconen randen. Hierdoor is dit geheel onzichtbaar onder je trouwjurk. 
Bij een ander type jurk waarbij de taille niet nauw aangesloten is kun je ook voor een panty kiezen. Bij een panty is het belangrijk dat de tailleband comfortabel is en niet knelt. In beide gevallen is een dunne panty/kous (maximaal 20 denier) in matte of licht glanzende optiek de meest natuurlijke optie. 

Onze top 3 panty's voor onder een trouwjurk:
1) Wolford Luxe 9 - https://www.beenmode.be/wolford-luxe-9-tights
2) Falke Shelina 12 - https://www.beenmode.be/falke-shelina-12-panty
3) Wolford Individual 10 Soft Control - https://www.beenmode.be/individual-10-soft-control-top


     
   Wolford Luxe 9                Falke Shelina 12                Wolford Individual 10


Onze top 3 kousen voor onder een trouwjurk:
1) Falke Lunelle 8 - https://www.beenmode.be/falke-lunelle-8-kousen
2) Wolford Satin Touch 20 - https://www.beenmode.be/wolford-satin-touch-20-stay-up
3) Falke Seidenglatt 15 - https://www.beenmode.be/falke-seidenglatt-15-stay-up-smal-kous


     
     Falke Lunelle 8             Wolford Satin Touch 20          Falke Seidenglatt 15


Tip: Neem altijd een extra kous of panty mee voor het geval er iets mee gebeurd.
Bij Beenmode.be
Betaalmogelijkheden
Door een familie gerunde gespecialiseerde multibrand-store voor heel Europa - de merknamen Beenmode en Yunders vallen onder dezelfde familie. Yunders vertegenwoordigd onze internationale ambitie en waarborgt onze focus op de toekomst.
Beveiligde SSL Verbinding
DMCA.com Protection Status

Wij gebruiken cookies
We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.
Sluiten